Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

DŻEM AKUSTYCZNIE

DŻEM AKUSTYCZNIE
7 kwietnia 2013 wejście: 19:00

 

19:00 – otwarcie drzwi

20:00 – 20:30 Wojtek Kubiak

20:45 Dżem

Są takie zespoły, które wrosły w klimat Stodoły, stając się nieodłączną jego częścią. Odwiedzają nas regularnie, za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Jedną z takich kapel jest zdecydowanie Dżem. Mimo, że skład zespołu ulegał wielokrotnie zmianom, dla nas niezmiennie są miłymi gośćmi. Nie wyobrażamy sobie koncertowego roku, w którym nie znalazłoby się dla nich miejsce w naszym kalendarzu. Wkrótce znów zawitają do klubu Stodoła, tym razem, by zaprezentować swój materiał w wersji akustycznej.
Mimo swych burzliwych dziejów, zespół ten istnieje już od kilkudziesięciu lat. Ciężko jest wskazać dokładny moment powstania kapeli, lecz bezsprzecznie wiąże się on nierozerwalnie z historią festiwalu w Jarocinie. Od lat 70tych skład przeszedł wiele transformacji, zarówno personalnych jak i muzycznych, doświadczany tragediami, jakimi była śmierć Ryśka Riedla, a potem Pawła Bergera. Jednak nawet po tak druzgocących wydarzeniach muzycy potrafili się podnieść i powrócić do grania, jeszcze lepsi i bardziej doświadczeni.
Tych gigantów polskiego bluesa posłuchać będzie można już 7 kwietnia w klubie Stodoła.

Bilety w cenie: 52/67/77 pln - przedsprzedaż oraz 62/77/87 pln w dniu koncertu
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);