Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

High Blood Pressure (klub Mechanik)

High Blood Pressure (klub Mechanik)
9 lutego 2013 wejście: 18:00

 


Koncert High Blood Pressure w Klubie Mechanik!

Data: 9.02.2013
Start: godz. 18:00

Wystąpią:
High Blood Pressure
Memembris
Maggoth
Loathing
Killadelphia
Psychopath

Bilety: 10 zł 
do nabycia bezpośrednio przed wejściem lub poprzez wcześniejszą rezerwację, prowadzoną drogą elektroniczną, adres e-mail: anubis56@wp.pl

Z początkiem 2013 roku zespół High Blood Pressure powraca po niemal dwuletniej przerwie na deski sceniczne. Jednym z etapów promocji, wydanej 12 stycznia tego roku Ep-ki "No words, no meaning", jest koncert w warszawskim klubie Mechanik, który odbędzie się już 9-tego lutego.
Wydana na początku roku, instrumentalna Ep-ka jest drugą częścią trylogii jaką przygotowuje HBP. Zawarty na niej materiał muzyczny, kieruje grupę w niezbadane dotychczas rejony, przez co zespół podtrzymuje swoją opinię jako jednego z nielicznych, grających muzykę trudną do określenia. Od początku istnienia, czyli od roku 2004 nikt ze słuchaczy nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie jaki rodzaj muzyki wykonuje High Blood Pressure. Sam zespół również nie ułatwia tego zadania nieustannie tworząc utwory ocierające się o różne zakątki muzyki ciężkiej. Jedno jest pewne jest to metal z krwi i kości i takim pozostanie.
W równie barwnym klimacie będzie utrzymany także warszawski koncert grupy, gdzie obok High Blood Pressure będzie można usłyszeć black/death metalowy Memembris, thrashowe Maggoth i Psychopath, groove metalowy Loathnig oraz Killadelphia.