Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

WSZYSCY BYLIŚMY HARCERZAMI i TPN25 + OTHERSIDE i PANKE SHAVA (klub Mechanik)

WSZYSCY BYLIŚMY HARCERZAMI i TPN25 + OTHERSIDE i PANKE SHAVA (klub Mechanik)
1 marca 2013 wejście: 19:00

Aż cztery niezwykłe zespoły zagrają razem 1 marca w Klubie Mechanik!

PANKE SHAVA
OTHERSIDE
TNP25
WSZYSCY BYLIŚMY HARCERZAMI

Wejście: 19:00
Start: 20:00
Bilety 10 zł w dniu koncertu w Mechaniku

Zapraszamy!


TPN 25
funkcjonariusze ZF Skurcz, przygrywajacy ursynowsko-saskokępski żart-core - jedyny koncert w Polsce! Zresztą ich po prostu nie trzeba przedstawiać!


Projekt WSZYSCY BYLIŚMY HARCERZAMI (WBH)
stworzyło w 2012 roku pięciu muzyków z zespołów NO SMOKI i McARON uprawiających od blisko dwudziestu lat rocka i punkrocka. Druh Jaskuł (śpiewogra); Druh Ksywa (gitary i wokale); Druh Czorny (gitary); Druh Niedźwiedź (basówka) i Druh Zir (bębny) połączyli siły by nieść ludziom wesołość i umożliwić wirtualny powrót do lat młodości.
Pod twórczymi skrzydłami Andrzeja ‘E-molla” Kowalczyka powstała płyta zawierająca swobodne aranżacji znanych i lubianych piosenek śpiewanych przez lata przy ogniskach harcerskich i turystycznych. W tle szumią jodły na gór szczycie, trzaskają iskry, a echo powtarza refreny. Mamy nadzieję, ze się Wam spodoba.
Bo wszyscy byliśmy harcerzami.

Czuwaj!
WBH


PANKE SHAVA
to zespół pochodzący z Ukrainy założony w roku 2008 przez Timofija Morochowca. Gra muzykę, którą sam określa jako "rock'n'love" z elementami muzyki folkowej. Regularnie koncertuje na Ukrainie a także w innych krajach: Rosji, Litwie, USA (Austin Festival). Brał udział w pierwszej próbnej edycji ukraińskiego Przystanku Woodstock w 2012 roku. Jako headliner wystąpił m.in. na festiwalach: Mlynomaniya, Noc Kultury, Stud Respublika, zyskał już także swoich fanów w Polsce. Ostatni występ miał miejsce na XXI Finale WOŚP w Warszawie a już 1 marca zespół wystąpi w klubie "Mechanik" w Warszawie w ramach trasy koncertowej "P.S. Love Tour" razem z polskimi zespołami.
Obecny skład:
Tymofiy Morokhovets - wokal, gitara
Katia Perekopska - skrzypce
Vadym Poltorak - bas
Pavlo Gvozdeckyi - klawisze
Taras Melnychenko - perkusja, ksylofon


KLUB MECHANIK
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)

http://www.facebook.com/klubmechanik