Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

PEZET

 PEZET
2 marca 2013 wejście: 19:00

Rozpiska godzinowa:

19:00 – DJ Erha
20:00 - Zetenwupe
20:30 - Flint
21:15 - Zaginiony
22:00 – Pezet

 

Już 2 marca Pezet ponownie zagości na scenie warszawskiego Klubu Stodoła! Będzie to koncert wyjątkowy, związany m.in. z wręczaniem złotej płyty za album Radio Pezet prod. Sidney Polak wydany w 2012 roku oraz zakończeniem pierwszego etapu trasy koncertowej promującej ten krążek. W czasie imprezy spodziewać się możemy wielu gości, którzy pojawili się przy nagraniu najnowszej płyty Pezeta, oraz utworów dotychczas nie granych na koncertach.  W roli supportów zobaczymy Zaginionego i Flinta.
Pezet jest twórcą kultowych na polskiej scenie hip-hopowej albumów i singli. Na koncie ma trzy płyty nagrane jako Płomień 81 dwie stworzone wspólnie z Mikołajem Noonem Bugajakiem, dwa albumy solowe, oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem. Jest autorem pozycji klasycznych polskiego rapu – Seniorita, Ukryty w mieście krzyk, Gdyby miało nie być jutra, czy Noc i dzień, to tylko niektóre z jego utworów znanych przez rzesze fanów. Za wydany w 2004 roku album Muzyka poważna, zrealizowany z Noonem, Pezet uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku HIP-HOP / R&B. Kolejną nominację otrzymał za solowy album pt. Muzyka rozrywkowa (2007). Płyta, nagrana wspólnie z bratem Małolatem, Dziś w moim mieście z października 2010 również osiągnęła status złotej.
Pezet zaprezentuje materiał z najnowszego krążka w Klubie Stodoła 2 marca.

Bilety w cenie: 37 pln - przedsprzedaż oraz 44 pln w dniu koncertu
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz w TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);
Sprzedaż internetowa: Ebilet ( www.ebilet.pl ), TicketPro (www.ticketpro.pl), Eventim
(www.eventim.pl).