Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Majestic (Klub Mechanik)

Majestic (Klub Mechanik)
31 stycznia 2013 wejście: 19:30

Koncert grupy MAJESTIC odbędzie się 31.01. w Klubie Mechanik!

Koncert jest elementem promującym drugi album grupy, który ukaże się pod koniec stycznia - debiut "Przyzwoitej" zaplanowany jest na 27 stycznia!

wejście: 19:30
bilety: 15zł (w dniu koncertu w Klubie Mechanik)

Serdecznie zapraszamy!

MAJESTIC
to półfinalista drugiej edycji Must Be The Music (Polsat, jesień 2011) oraz laureat Ostróda Reggae Festiwal 2006. To także zwycięzca wielu ogólnopolskich przeglądów i konkursów. Na koncie zespołu znajduje się jedna płyta - „roop rege” (2007), a druga pt. „Przyzwoita” ukaże się na początku 2013 roku. To właśnie utwory z nadchodzącej płyty zadecydowały o sukcesie zespołu w programie MBTM. Zarówno utwór „Przyzwoita” i „Bo ja chcę” uzyskały wysokie noty od Jury (Adam Szataba, Łozo i Ela Zapendowska) oraz co najważniejsze spodobały się publiczności. Przez wielu za najmocniejsze strony zespołu uważane są wystepy na żywo, a także żywiołowa sekcja dęta oraz różnorodność muzyczna wplatana w reggae i ska.
Majestic od 2004 roku intensywnie koncertuje i od tamtej pory na krajowych scenach wystąpił kilkaset razy. Oprócz tego można było ich zobaczyć także w Niemczech i w Anglii na międzynarodowych festiwalach muzycznych i kilku koncertach klubowych.
Skład:
Pan Misiek (voc, trąbka), Król Artur (git, voc),
Adam (perkusja), Puzon (puzon), Sasin (sax), Cichy (bas)

www.majestic.art.pl
www.facebook.com/majesticreggae
www.youtube.com/majesticreggae
www.myspace.com/majesticreggae

KLUB MECHANIK
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)

http://www.facebook.com/klubmechanik