Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

ECHO, MORHANA, ORANGE ZEBRA i ENDLESS QUEST (K. MECHANIK)

ECHO, MORHANA, ORANGE ZEBRA i ENDLESS QUEST (K. MECHANIK)
7 grudnia 2012 wejście: 19:30

Czyli 3 hard rockowe kapele i jedna folk metalowa. Wjazd tylko 10zł!

ECHO
to HARD ROCKOWY kwartet, istniejący dopiero od ro(c)ku, a mający już na koncie kilkadziesiąt koncertów w Warszawie i kilka poza stolicą. W maju nagraliśmy debiutancką płytę, której fragmenty będziecie mogli posłuchać najprawdopodobniej jeszcze przed tym koncertem na naszej stronie



www.facebook.com/rockecho

Zespół składa się z muzyków, którzy byli nagradzani na przeglądach, festiwalach w kraju i poza nim. Miesiąc temu Echo zostało wybrane przez Jury jako najlepszy zespół na przeglądzie Mała Scena Bemowska. Jesteśmy przede wszystkim kapelą koncertową, stawiamy więc na energię, improwizację i spontaniczność. Usłyszycie utwory z nadchodzącej płyty, sporo dobrych, rockowych coverów, ale także kilka utworów, które powstały w ostatnich tygodniach z myślą o następnym krążku. 

Orange Zebra
http://www.facebook.com/orangezebra

Z połączenia hard rocka, bluesa, odrobiny pasków i pomarańczy powstało Orange Zebra – młoda warszawska kapela, grająca energetyczną mieszankę stylów, pełną ostrych riffów, mocnych harmonii i chwytliwych beatów. Historia kapeli sięga wielu lat wstecz, jednak jej faktyczny początek to pierwsze miesiące 2011 roku. Wtedy ustalił się skład, zaczęły powstawać kompletne aranżacje i nagrania do płyty, której premiera planowana jest niebawem. Orange Zebra gra bezkompromisowego hard rocka z elementami bluesowymi, szuka własnego stylu, co wyraża się w niebanalnych kompozycjach i ciekawych tekstach. Choć zespół jest dopiero na początku swojej muzycznej drogi, już teraz ma ambitne plany i z pełnym zapałem je realizuje - za nim koncerty w takich klubach jak Proxima, Tygmont, Harenda, Indeks i innych oraz występ w finale krajowym Emergenza Festival.

Skład:
Michał Bolczyński (bębny)
Radek Dubisz (bas)
Whoobień (gitara)
EmDe (wokal)
Mateusz Trojanowski (gitara)

Endless Quest
to specyficzna, niczym nieskrępowana synteza kilku odmian rocka i metalu. W muzyce EQ odnajdziesz miejsce zarówno na kontemplację jak i dobre pogo pod sceną. Ten świeży projekt tworzy 5 facetów, którzy komponując starają się nie inspirować innymi. To co usłyszysz wypływa prosto z ich wnętrza! Solidne riffy EQ oraz nadzwyczajny wokal nie pozwolą Wam przejść obojętnie.