Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

FESTIWAL ZUMBY- Bądź Fit!

FESTIWAL ZUMBY- Bądź Fit!
12 czerwca 2010

W programie przewidziany jest Maraton Zumby- dwie godziny rewelacyjnej zabawy, podczas której można zadbać o kondycję i spalić zbędne kalorie, a wszystko to za sprawą połączenia łatwych kroków tanecznych i świetnych kombinacji ruchów w rytm muzyki latynoskiej.

12:30 - rozpoczęcie Festiwalu14:00-15:00 – I część Maratonu Zumby15:30-16:30 – II część Maratonu Zumby17:00 – metamorfozy na scenie

Maraton prowadzić będą:Izabela Kin, przedstawicielka Zumby w Polsce, uczy już od 2006 roku (3 pierwsze lata w USA), natomiast w 2009 została Zumba Education Specialist. • Joanna Wesołowska- instruktorka salsy i certyfikowana instruktorka Zumby, na co dzień ucząca w Szkole Tańca Riviera. • Michał Kurpet- certyfikowany instruktor Zumby, prowadzi również zajęcia: jazz, videoclip dance, salsa. Podczas imprezy można będzie skorzystać z porad dietetyków, wziąć udział w warsztatach makijażu oraz otrzymać porady od stylistów dotyczące doboru stroju i fryzur. Świetna zabawa w połączeniu z wiosenną metamorfozą- to jest właśnie to!