Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

NATU

NATU
7 października 2010

Nowa płyta właścicielki jednego z najlepszych głosów w Polsce, czarodziejki dźwięków - NATU!

"Gram Duszy" to krążek, na którym znajduje się 11premierowych kompozycji utrzymanych w klimacie soul. To zbiór piosenekw dużej mierze po polsku. Przepiękne, głębokie teksty na płytę sądziełem NATU i jej drugiej połówki" Tytuł "Gram Duszy" oznacza, że NATUoddaje słuchaczom cząstkę siebie, gram swojej duszy. Tytuł ten oznaczarównież, że istotą muzykowania jest robienie tego co nam w duszy gra iżycie swoją pasją z koncentracją na samym tym pięknym procesie. "GramDuszy" to także tytuł jednego z utworów - zmysłowego i o pożądaniu i oulotności chwili.

Utwory na płycie mówią czule o znanej lecz niezdefiniowanej przeznikogo bezbłędnie - miłości do kochanka, oraz o miłości do muzyki.Wśród utworów znajdziemy też niezwykle oryginalny utwór "Gwiazdy",gdzie przy minimalnej oprawie instrumentalnej na pierwszy plan wychodziniesamowity głos NATU i urok gwiaździstej, letniej nocy" Są teżrelaksujące "Kąpiele w błocie" opowiadające o magii słów. Płyta kończysię tajskim masażem niepowtarzających się fraz pod postacią "OceanPrayer - modlitwy o bezpieczeństwo dla miłości.
Gościnnie na płycie śpiewają Stanisław Soyka i Pinnawela (Paulina Przybysz). Właśnie wspólnie z siostrą NATU śpiewa mocno kobiecy utwór "Joy in Her belly".

Produkcją płyty zajęła się Natu wspólnie z Envee, Jurkiem Zagórskim (gitara w zespole) i Dominikiem Trębskim (trąbka). Na ostateczny kształt i smak kompozycji na płycie mieli wpływtakże muzycy zespołu z którym NATU występuje na żywo - Hubert Zemler (perkusja), Wojtek Traczyk (bas), Piotr Zabrodzki (klawisze).