Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Anhai

Anhai
14 grudnia 2010 wejście: 19:00

Poniżej treść oficjalnego oświadczenia:

Z przykrością informujemy, że z powodu przyczyn technicznych, zupełnie niezależnych od samej artystki oraz promotorów imprezy (Defacto i LiteBox) koncert Anahi w Polsce 14 grudnia 2010 zostaje odwołany i przeniesiony na marzec 2011 (dokładny termin zostanie podany po Nowym Roku).

Aby w pewnym stopniu zadośćuczynić ten fakt fanom, którzy zakupili bilety VIP, artystka przyleci jednak do Polski i spotka się z nimi w ramach Meet&Greet o godzinie 19:00 w Klubie Stodoła 14 grudnia.

Wszystkie zakupione do tej pory bilety na koncert artystki zachowują ważność i będą honorowane podczas koncertu w marcu 2011.


Jej pierwszy solowy występ promujący album "Mi Delírio" odbył się w lipcu 2009 r. w Miami na Florydzie. Anahi jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek w Meksyku. W jej repertuarze możemy znaleźć takie światowe hity, jak: "Sálvame", "Algún Día", "Desapareció" i "Tal Vez Después". Do tej pory Anahi odwiedziła ponad 23 krajów, a już 14 grudnia 2010 wszyscy chętni będą mogli przywitać artystkę na jedynym koncercie w Polsce w warszawskiej Stodole w ramach jej światowego tournee.

Zapraszamy!