Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

RED LIPS - OPEN STAGE

RED LIPS - OPEN STAGE
kup bilet
6 lutego 2020 wejście: 18:00
TIMETABLE:
18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - początek koncertu 
 
6 lutego 2020 w Klubie Stodoła wystąpi Red Lips! Zespół zaprezentuje warszawskiej publiczności materiał z najnowszej płyty „Ja wam zatańczę”. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży! 
 

 

Trzeci studyjny album Red Lips niesie zupełnie nową jakość - zarówno dla zespołu jak i jego słuchaczy. Materiał balansuje na krawędzi kilku gatunków muzycznych - to brzmieniowy romans gitar z nowoczesnymi samplami elektronicznymi oraz połączenie chwytliwych melodii z charakterystycznym wokalem wokalistki grupy, Rudej.
 
- Sami zastanawiamy się, jak to się stało, może nasłuchaliśmy się Chemical Brothers, może też nazbierało się już trochę rożnych wątków wymagających innej ekspresji. Z zasady jesteśmy rockowym zespołem i bunt mamy we krwi, dlatego na tej płycie znajdziecie charakterystyczne dla nas elementy, ale tym razem zaaranżowane w zupełnie nowy, świeży sposób. Taka zmiana wynika z potrzeby rozwoju artystycznego i osobistego. Tym razem postanowiliśmy sięgnąć po bardziej nowoczesne środki wyrazu. - Ruda i Lazer.
 
Do wykreowania nowego brzmienia zespół zaprosił uznanego producenta Arkadiusza Koperę (Męskie Granie 2019). Za warstwę tekstową odpowiada Ruda we współpracy z cenionymi tekściarzami m.in. Mysław Wałczuk, Michał Wiraszko, Patrycja Kosiarkiewicz. Materiał został nagrany i zrealizowany w warszawskim studio Black Kiss Records.
 
6 lutego materiał z najnowszego krążka Red Lips będzie można usłyszeć na żywo w warszawskim Klubie Stodoła. Podczas wydarzenia nie zabraknie również największych hitów zespołu. 
 

Bilety (miejsca stojące):

40 PLN - przedsprzedaż

45 PLN - w dniu koncertu

60 PLN - BILET SPECJALNY - WEJŚCIE NA PRÓBĘ (zawiera bilet wstępu na koncert)

80 PLN - BILET DELUXE - WEJŚCIE NA PRÓBĘ + MEET&GREET PO KONCERCIE (zawiera bilet wstępu na koncert) 

Do kupienia w kasie Klubu Stodoła ( Warszawa, ul. Batorego 10 )

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl