Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

TRÓJKA DEBIUTUJE - OPEN STAGE

TRÓJKA DEBIUTUJE - OPEN STAGE
kup bilet
27 listopada 2019 wejście: 18:00
TIMETABLE:
18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - początek koncertu
 
Trójka debiutuje! Sosnowski / The Pau / Żurkowski
 
Trzy zespoły, trzy różne historie, trzy ważne głosy - Mystic Production i Program Trzeci Polskiego Radia ogłaszają, że czas na debiutantów.
 
Charakteryzuje ich talent, charyzma i silna osobowość. Łączy pasja do muzyki.
 
Od soboty 21 września, w każdą następną sobotę w programie Piotra Metza pt. "Lista osobista" zostaną odkryte karty trzech nowych artystów wytwórni Mystic Production.
 
12 października zespoły zaprezentują swoją twórczość podczas koncertu na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej. 20 listopada Trójka artystów ruszą w trasę koncertową.
 
Już za chwilę… Trójka debiutuje!
 
---
 

 

Przedstawiamy pierwszego z debiutantów!
 
Sosnowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i pierwszy reprezentant projektu „Trójka debiutuje”, prezentuje singiel „Deszcz”. To zapowiedź reedycji płyty „The Hand Luggage Studio”, która ukaże się 4 października.
 
Sosnowski to one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego koncerty to rodzaj live actu, w którym opowiada o swoich piosenkach, śpiewając i grając nie tylko na gitarze lub banjo, ale akompaniując sobie też jedną nogą na bębnie basowym (stopie), a drugą na tamburynie.
 
Ogłoszenie następnych dwóch artystów 28.09 i 5.10 o godzinie 19:00 w programie Piotra Metza "Lista osobista" w Trójka - Program 3 Polskiego Radia.
 
---
 

 
The Pau to realizacja punkowej idei „zrób to sam” – jednoosobowy projekt Pauliny, bezkompromisowej młodej kobiety, która komponuje, robi bity, gra na gitarze, pisze i śpiewa teksty. W ciągu ostatnich czterech lat zagrała kilkaset koncertów głównie na squatach i alternatywnych festiwalach w Polsce, Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Holandii, Izraelu oraz na Ukrainie, Litwie i Słowacji.
 
----
 
 

 
Żurkowski to grupa założona przez Łukasza Żurkowskiego - wokalistę, gitarzystę, autora tekstów oraz kompozytora. Muzycznie oscyluje wokół alternatywnego rocka z silnym wsparciem brzmień elektronicznych. Producentem płyty jest Paweł Cieślak (Little White Lies, ZABROCKI).
 
„Utwór „Lato” to opowieść o pięknym czasie mojego dzieciństwa oraz o przemijaniu. Pamiętam jak z innymi dzieciakami z osiedla robiliśmy pukawki z których strzelaliśmy w niebo wyobrażając sobie, że toczymy wojnę z kosmitami. Skakaliśmy w kałuże i wspinaliśmy się na drzewa. Dzisiaj omijam kałuże żeby nie zamoczyć butów a drzewa, które z dawnej perspektywy były ogromne, dzisiaj są małe i nie robią wrażenia. Utwór "Lato" to mój prywatny wehikuł czasu, który myślami przenosi mnie w tamten magiczny czas.” - mówi Łukasz Żurkowski.
 
Premiera płyty Żurkowskiego „Włóczęga” już 30 października. Utwór „Lato” dostępny od dzisiaj we wszystkich serwisach muzycznych.
 
 
 

Bilety:

40 PLN - przedsprzedaż

45 PLN - w dniu koncertu

Do kupienia w kasie Klubu Stodoła oraz za pośrednictwem stron: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.