Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

WHITE LIES

WHITE LIES
20 listopada 2019 wejście: 18:00
TIMETABLE:
18:00 - wejście 
19:00 - Boniface
20:00 - White Lies 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie ❗

 

White Lies ogłasza wyjątkowy koncert w Polsce!

To jedyna szansa, aby usłyszeć ich debiutancki album „To Lose My Life” w całości.

20 listopada – Warszawa, klub Stodoła

Support: Boniface 

 

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 14 czerwca od 10:00 na LiveNation.pl, www.stodola.pl, www.ticketclub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w czwartek, 13 czerwca o 10.00 i zakończy się w piątek o 09:00

 
W 2009 roku ukazał się pierwszy album brytyjskiego trio i aby uczcić dekadę pełną sukcesów, muzycy postanowili zagrać kilka urodzinowych koncertów. Już 20 listopada w warszawskiej Stodole zagrają wszystkie utwory z „To Lose My Life”. Ich występy cieszą się ogromnym zainteresowaniem – pierwszy koncert w Londynie wyprzedał się w kilka godzin!
Krążek został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i był jedną z najważniejszych płyt wydanych w 2009 roku w Wielkiej Brytanii. Perkusista, Jack Lawrence-Brown wspomina, że trasa koncertowa promująca „To Lose My Life” była przełomowym momentem i pozwoliła uformować ich jako muzyków.
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
 
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl