Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

SCENA LIVEUROPE NA JUWENALIACH PW

SCENA LIVEUROPE NA JUWENALIACH PW
17 maja 2019 wejście: 17:00

Scena Liveurope podczas Juwenaliów PW
 

LINE UP:
17 maja 2019 (piątek):
-Butterfly Kiss (CZ)
-Dizzcock (CZ)
-Tik Tu (UA)
-Captain Morgan's Revenge (SK)
-Gints Smukais (LV)
-Zero Years Kid (BE)
-Sad Clowns (IT)
-Grizzly Cogs (FR)
-Mercury Machine (UK)

 

tba

Kilkanaście młodych europejskich zespołów w dniach 17 – 18 maja wystąpi na Scenie Liveurope, podczas tegorocznych Juwenaliów PW. Artyści zaprezentują swoją twórczość warszawskiej publiczności dzięki współpracy Klubu Stodoła z organizacją Liveurope, wspierającą promocję europejskich twórców.

Uczestnicy tegorocznych Juwenaliów Politechniki Warszawskiej, odbywających się na terenie Stadionu Syrenki, będą mieli niepowtarzalną szansę obejrzeć występy kilkunastu zagranicznych wykonawców, wspieranych przez Liveurope. W tym celu wybudowana zostanie specjalna scena, na której będą mogli zaprezentować artyści z całej Europy. Warto podkreślić, że każdy z twórców zaprezentuje podczas Juwenaliów PW swój autorski materiał.

OGŁOSZENIA ARTYSTÓW JUŻ WKRÓTCE!

Liveurope to inicjatywa wspierająca miejsca koncertowe oraz ich wkład w promocję przyszłych gwiazd europejskiej sceny muzycznej. Jej celem jest umożliwienie młodym twórcom zdobycia nowych odbiorców, jak również przyśpieszenie procesu zaistnienia przez nich na zagranicznej scenie. Założona w 2014 roku platforma Liveurope to pierwsza tego typu inicjatywa w Europie.

Wśród członków Liveurope znajdują się wybrane miejsca koncertowe z całej Europy, które stawiają sobie za cel promowanie muzyki na żywo oraz europejskiej różnorodności. Członkowie projektu dobierani są ze względu na ich zaangażowanie w kontraktowanie europejskich młodych talentów, jak również profesjonalną infrastrukturę. Warszawska Stodoła jest jedynym polskim klubem, który znalazł się na prestiżowej liście 14 europejskich członków platformy Liveurope.

WSTĘP WOLNY!