Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

MUNIEK STASZCZYK - ODWOŁANY

MUNIEK STASZCZYK - ODWOŁANY
30 listopada 2019 wejście: 18:00
Z przykrością informujemy, że koncert Muńka Staszczyka w Klubie Stodoła, zaplanowany na 30 listopada 2019 roku, nie odbędzie się z powodu problemów zdrowotnych Artysty, o czym więcej możecie przeczytać w poniższym komunikacie. Zakupione bilety należy zwracać w punktach ich nabycia. Zwroty będą przyjmowane do dn. 2 grudnia 2019. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Trzymamy kciuki za szybki powrót Muńka na deski naszego Klubu!
 
 
"ODWOŁANY KONCERT W STODOLE 30.11.2019 r.
 
Drodzy,
 
miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie - jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty w klub Stodoła w Warszawie. Informacje dotyczące zwrotu płatności za bilety znajdziecie na stronie internetowej klubu. Przepraszam Was za wszelkie związane z tym niedogodności. Do grania koncertów zamierzam wrócić w przyszłym roku, wtedy ustalimy nową datę koncertu w klub Stodoła. Aktualnie skupiamy się na finalizacji produkcji muzycznej płyty, na miksach pod okiem Piotrka „Emade” Waglewskiego oraz oprawie graficznej albumu. Okładkę zaprezentujemy Wam już wkrótce. Premiera płyty „Syn miasta” odbędzie się zgodnie z planem, czyli 18.10.2019 r.
 
Dzięki wielkie za wszystkie głosy na Lista Przebojów Trójki oraz 8 milionów wyświetleń klipu! To Wasza zasługa, że „Pola” jest kolejny tydzień z rzędu No.1!!!
 
Uściski!
Muniek"