Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

RIVAL SONS

RIVAL SONS
21 lutego 2019 wejście: 19:00
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Rival Sons! Amerykański zespół zagra 21 lutego w warszawskiej Stodole!
 
Rival Sons inspirują się głównie hard-rockiem i bluesem. Grupa powstała w 2008 roku w słonecznej Kalifornii, a pierwszy materiał Rival Sons, zatytułowany „Before The Fire”, powstał rok później. W 2010 roku muzycy podpisali kontrakt płytowy z wytwórnią Earache Records, a wynikiem tej współpracy jest ich najpopularniejszy dotąd krążek - „Pressure & Time”.
 
 
Obecnie mają już na koncie pięć studyjnych albumów, a na początku 2018 roku grupa ogłosiła przejście do nowej wytwórni (Low Country Sound). Rival Sons są znani przede wszystkim z wyśmienitych koncertów! Muzycy mieli już okazję występować u boku m.in. Alice Cooper, Kid Rocka i Judas Priest. Na koncie mają również supportowanie takich rockowych legend jak Deep Purple, Black Sabbath i Aerosmith. Mimo kilkukrotnych już wizyt w Polsce zespół wciąż cieszy się wzrastającą popularnością w naszym kraju i gra zawsze dla pełnych klubów - z pewnością będzie tak i tym razem! Dodatkowo, przed Rival Sons zagrają The Sheepdogs.
 

Data: 2019-02-21 (czwartek)

Miasto: Warszawa

Miejsce: Stodoła

Adres: ul. Batorego 10

Cena biletów: 
miejsca stojące: 105 zł (przedsprzedaż) / 120 zł (w dniu koncertu)
miejsca siedzące (balkon): 120 zł (przedsprzedaż) / 140 zł (w dniu koncertu)

Miejsca sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn. Bilety są również dostępne w kasie Klubu oraz na www.stodola.pl.

 

 

Organizator: Go Ahead