Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

ALLJ (ELDZHEY)

ALLJ (ELDZHEY)
15 listopada 2018 wejście: 17:30

TIMETABLE:
17:30 - otwarcie drzwi
19:00 - początek koncertu

 

Fenomen muzyczny - raper AIIj (Элджей) autor hitu Rozovoe Vino już w listopadzie na 2 koncertach w Polsce!
 

To pierwsza wizyta rosyjskiej gwiazdy rapu w naszym kraju. Fani będą mogli zobaczyć Allja na żywo podczas 2 koncertów, w tym m.in. w warszawskim KLUBIE STODOŁA (15 listopada). Koncerty są częścią trasy koncertowej NOTORIOUS TOUR. Allj to jeden z najbardziej odjechanych artystów funkcjonujących obecnie w mainstreamie, fascynuje nie tylko kreatywnym podejściem do tworzenia stylowego rapu klubowego, ale i prowokującym wizerunkiem.

Ten młody i charyzmatyczny wykonawca urodził się 9 lipca 1994 w Nowosybirsku. Karierę muzyczną rozpoczął w 2014 roku debiutanckim albumem Boszki dymiatsia (Бошки дымятся) błyskawicznie stając się jednym z czołowych twórców rapu i hip-hopu w Rosji. W bardzo krótkim czasie wydał 7 albumów oraz 14 singli, przyciągając uwagę milionów fanów własną wizją stylowego pop - rapu z mocnym elektronicznym brzmieniem. W 2017 roku nagrał w duecie z raperem FEDUKiem singiel Rozovoe Vino (Розовое вино), utwór o miłości i pożądaniu stał się międzynarodowym hitem, a jego videoklip tylko na YouTubie osiągnął wynik ponad 200 mln wyświetleń. Słynny za naszą wschodnią granicą portal społecznościowy VKontaktie uznał Rozovoe Vino za najpopularniejszy hit roku. W Polsce kawałek Rozovoe Vino stał się niewątpliwym hitem lata i wciąż pozostaje w TOP 10 największych stacji radiowych. Tworząc utwór autorzy zmieszali rosyjskie hip-popowe brzmienie ze współczesnymi trendami w muzyce pop.

Allj zagości na polskiej scenie hip-hop już w listopadzie, artysta spotka się z fanami i zaprezentuje swój najpopularniejszy materiał na żywo!


Zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem stron: www.makroconcert.pl, www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK i kasie Klubu Stodoła.

 

Osoby, które nie ukończyły 13 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką dorosłego przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna!

Małoletni, którzy ukończyli 13 lat, muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na udział w imprezie - dokument do pobrania TUTAJ
 
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych TUTAJ
 
Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ