Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

ARCHITECTS

ARCHITECTS
1 lutego 2019 wejście: 19:00
TIMETABLE:
19:00 - drzwi
19:15 - Polaris
20:05 - Beartooth
21:15 - Architects 
 
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Architects! Zespół zagra 1 lutego w warszawskiej Stodole!
 
Architects to zespół z Wysp znany doskonale wszystkim fanom metalcore, założony w 2004 roku w Brighton. Grupa ma już na koncie siedem albumów studyjnych. Ich debiutancki krążek "Nightmares" ukazał się w 2006 roku. Od czasów krążka "Ruin" wydanego rok później, ówczesnego wokalistę zastąpił Sam Carter, przez wielu uznawany za najlepszego w tym gatunku muzycznym. Ostatnia płyta zespołu "All Our Gods Have Abandoned Us" zebrała świetne recenzje i choć trasa koncertowa została naznaczona śmiercią założyciela i gitarzysty grupy, Toma Searle'a, pozostali członkowie zespołu, w hołdzie przyjacielowi, postanowili ją kontynuować.
 
 
Obecnie zespół wybiera się w największą do tej pory trasę po Europie, a jednym z przystanków będzie Warszawa. Ostatni koncert Architects w Warszawie przyciągnął do Progresji tłumy i nie mamy wątpliwości, że tak samo będzie tym razem! Przed Architects na trasie (również w Polsce) zagrają Beartooth i Polaris.
 

Organizator: Go Ahead

Data: 2019-02-01 (piątek)

Miasto: Warszawa

Miejsce: Stodoła

Adres: ul. Batorego 10

Cena biletów: 129 zł (przedsprzedaż) // 140 zł (w dniu koncertu)

Miejsca sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn. Bilety będą również dostępne w kasie Klubu oraz na www.stodola.pl