Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

NILS FRAHM

NILS FRAHM
27 listopada 2018 wejście: 19:00
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Nilsa Frahma! Pianista i kompozytor zagra 27 listopada w warszawskiej Stodole!
 
Nils Frahm obecnie uważany jest za jednego z najlepszych wirtuozów, łączących klasyczne kompozycje z odważnymi muzycznymi eksperymentami – i grających na żywo. Przez jego pierwsze muzyczne prace („Wintermusik”, 2009), debiutancki album „Felt” wydany przez Erased Tapes, remixy Clarka i Luke’a Abbotta na krążku „Juno Reworked” artysta z każdym kolejnym wydawnictwem eksperymentuje coraz bardziej, zdobywając przy tym ogromne uznanie fanów i krytyków. Frahm współpracuje z takimi muzykami jak DJ Koze, Woodkid czy Clark, na koncie ma również nagrodę za ścieżkę dźwiękową do filmu „Victoria”.
 

 
Przez ostatnie dwa lata artystę pochłonęła praca nad nowym wydawnictwem, które powstawało w jego berlińskim studio. Album „All Melody” premierę miał w styczniu tego roku, a jego wydanie łączy się z pierwszą od 2015 roku trasą koncertową, na której nie zabrakło również Polski.

 

Data: 2018-11-27 (wtorek)

Miasto: Warszawa

Miejsce: Stodoła

Adres: ul. Batorego 10

Godziny: wejście: 19:00 // start: 20:00
 
Ceny biletów:
parter - miejsca stojące - 120 zł
balkon miejsca siedzące numerowane - 150 zł

Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn, Klub Stodoła oraz www.stodola.pl

Organizator: Go Ahead