Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

NEENA - OPEN STAGE

NEENA - OPEN STAGE
23 kwietnia 2018 wejście: 18:30
TIMETABLE:
18:30 otwarcie drzwi
19:30 początek koncertu
 
Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych koncert Neeny, zaplanowany na 24 kwietnia został przełożony. Wydarzenie odbędzie się dzień wcześniej, 23 kwietnia. Dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.
 

 

Neena to młoda, obecnie osiemnastoletnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która proponuje świeżą estetykę dźwięku, łączącego pop z muzyką alternatywną i elektroniczną. Poprzednie produkcje artystki, „Roses” oraz „Run” zostały docenione przez słuchaczy, otrzymały miejsce na Liście Osobistej Piotra Metza w trzecim programie Polskiego Radia oraz szereg pozytywnych recenzji w mediach i portalach muzycznych. 

 

W ciągu ostatnich dwóch lat Neena intensywnie pracowała nad nowym albumem, odkrywała nowe brzmienia i pisała utwory, które są jej podróżą w nowy wymiar, w nieznany jeszcze świat. Artystka przyznaje, że przywiązuje taką samą wagę do kompozycji, jak i tekstów, w których opisuje swój bardzo subiektywny, obraz współczesnego świata. W swojej twórczości odważa się stawiać pytania, z którymi, jak twierdzi, konfrontuje się młode pokolenie, wchodzące obecnie w dorosłość, próbujące odnaleźć się w zastanym hiper konsumpcjonistycznym i skonfliktowanym świecie. 
 

 

Wraz z zespołem wystąpiła na festiwalu Opener 2017. W listopadzie 2017 został wydany pierwszy singiel “The Game” z debiutanckiej płyty o tajemniczym tytule „Flipside”, której premiera szykowana jest na ten rok. 
 

 
ZAPRASZAMY
 
Bilety:
Przedsprzedaż – 35 zł (stojące)
W dniu koncertu – 40  zł (stojące)
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.ticketmaster.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.pl