Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

L.U.C. & Rebel Babel Ensemble - poetyka rapu z siłą orkiestry dętej - OPEN STAGE

L.U.C. & Rebel Babel Ensemble - poetyka rapu z siłą orkiestry dętej - OPEN STAGE
2 marca 2017 wejście: 19:00

TIMETABLE:
19:00 - otwarcie klubu
20:00 - rozpoczęcie koncertu

REBEL BABEL to międzynarodowa, wielojęzykowa orkiestra orkiestr dętych - wkrótce być może największy zespół świata. To platforma spotkań muzyków, tekściarzy i kompozytorów z różnych regionów Europy. Celem projektu jest kreowanie dialogu, łączenie kultur i stylistyk, zawodowców i amatorów, przaśności i futuryzmu.

REBEL BABEL to seria koncertów, performensów i fleszmobów, które poprzez muzykę mają nieść pozytywne wibracje do społeczeństwa, unowocześniać tradycje, a także docierać do sfer wykluczonych z uczestnictwa w kulturze, chcemy udrażniać przepływ kultury europejskiej w duchu hip-hopu i funku docelowo miksując indywidualności brzmieniowe regionalnych irkiestr dętych z urokami werbalnymi różnych języków.

Stały skład Rebel Babel to:

L.U.C. oraz:
Radek Bednarz - bas
Marcin Rak - perkusja
Core Squad - 4-osobowa sekcja dęta

Bilety:
przedsprzedaż - 45 PLN
w dniu koncertu - 55 PLN

Bilety dostępne w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa - www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem.Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie - bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia musza mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez  rodzica bądź prawnego opiekuna.

Pobierz oświadczenie