Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

TEN TYP MES

TEN TYP MES
24 marca 2017 wejście: 19:00
Bilety w cenie 49 PLN:
www.stodola.pl oraz w kasie Klubu Stodoła. 
 
Timetable:
19:00 - otwarcie drzwi
20:30 - rozpoczęcie koncertu
 
TEN TYP MES - 10-TE URODZINY ALKOPOLIGAMIA.COM
 
Ten Typ Mes to wszechstronny artysta z 10 płytami na koncie (w tym dwiema złotymi), swobodnie mieszający rap z elektroniką, g-funkiem i jazzem. 
 
Wraz z zespołem tworzy na scenie kolektyw, którego moc (perkusja i klawisze) kontruje melodią (żeńskie chórki). Doświadczenie festiwalowe (od Hip Hop Kempu po Orange i Off Festival) pomaga Mesowi przyciągać publiczność z różnych światów. Felietony rapera ukazujące się od lat (m.in. T-mobile-music, Co Jest Grane24, Gazeta Magnetofonowa) i piosenki dla innych wykonawców (m. in. dla Korteza) dowodzą współczesnego, wielowątkowego podejścia do roli autora tekstów. 
 
Nowa płyta "AŁA." promowana singlami m.in. z Izą Lach i Dawidem Podsiadło otwiera nowy rozdział w koncertowej historii Typa i jego zespołu.
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 
Bilety w cenie 49 PLN:
www.stodola.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.