Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska
25 maja 2012 wejście: 19:00

Już 25 maja na scenie klubu Stodoła zagra Justyna Steczkowska. Będzie to pierwszy koncert promujący najnowsza płytę artystki pt. XV. Tym samym Justyna rusza w trasę koncertową, którą rozpoczyna właśnie koncert w warszawskim klubie.

Justyna Steczkowska to na polskiej scenie postać wyjątkowa, niezwykle utalentowana i wszechstronna. Jej bezkompromisowy sposób bycia już nie raz dał pstryczka w nos słuchaczom, którym wydawało się, że Artystka w końcu zdecydowała się podążać w określonym kierunku muzycznym i wizualnym. Tym czasem z każdym projektem Justyna jest inna, jak kameleon zmienia kolory i formy ekspresji. Jedyne co nie ustaje to jej ogromny talent, i aura tajemnicy, którą oczarowuje każdego wrażliwego słuchacza.

Najnowsza płyta „XV” to dla artystki projekt szczególnie ważny. Jej największe przeboje zostały przez nią zaśpiewane raz jeszcze i na nowo zaaranżowane przez młodych producentów Przedstawia w nich dwoistość ludzkiej natury. Dwa różne światy, skrajne emocje, dobro i zło. Artystka zestawia elektryczny, burzliwy, ciemny i drapieżny wszechświat dźwięków z uwrażliwionym, melancholijnym, wzniosłym, balansującym na pograniczu sakralności. Steczkowska elektryzuje i przenika wrażliwość człowieka. Podczas koncertu nieustannie się zmienia, czarując swoim głosem, który wydaje się nie mieć żadnych ograniczeń.

Koncert „XV” to widowisko inne niż wszystkie. Wypełnione energią, która nakłania ciało i zmysły do tańca i wzruszeń.

Support: HRV. ( live act )

justynasteczkowska.pl
Zapraszamy na koncert.