Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

Marcin Styczeń

Marcin Styczeń
21 stycznia 2012 wejście: 18:00

„Styczeń w styczniu”
koncert solowy
Marcina Stycznia
w programie premierowe piosenki zapowiadające nowe płyty artysty

Koncert będzie miał miejsce 21 stycznia 2012 o godzinie 18 w Klubie Mechanik (ul. Narbutta 87).

Marcin Styczeń (ur. 22.10.1978 w Olkuszu) - pieśniarz, kompozytor, autor tekstów, dziennikarz, lektor. Wsłuchany w głos wieszcza jest "sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem”.

W 2005 roku założył własną Agencję Artystyczną SM-ART, której nakładem ukazały się cztery płyty: „Pieśń o Bogu ukrytym" do wierszy Karola Wojtyły (2006), autorska „21 gramów" (2008), "Bryllowanie" do wierszy Ernesta Brylla (2009) oraz DVD i CD „Bryllowanie Live” (2011) - zapis koncertu z udziałem Ernesta Brylla z Teatru Polonia. Koncertuje w kraju i za granicą (grał m.in. w Paryżu, Rzymie, Chicago, Detroit, Los Angeles, San Diego).

Jak mówi, swoją twórczością chce otwierać ludziom serca. Pewnie dlatego jego piosenki są bardzo emocjonalnie odbierane przez publiczność. Współpracuje z wyjątkowymi zespołem w składzie: Tomasz "Orzeł" Rząd (gitara), Michał Przybyła (gitara basowa), Łukasz "Samba" Dmochewicz (perkusja). Od 2008 roku występuje regularnie z poetą Ernestem Bryllem.

Poza muzyką pracuje jako lektor i dziennikarz. Jest szefem muzycznym Radia Warszawa 106, 2 FM, prowadzi audycję: „Muzyka z duszą”. W TVP1 w programie "Miedzy ziemią a niebem" prowadzi serwis informacyjny i czat z widzami. Jest także głosem BBC Knowledge, AXN Crime, Fox Life, Cartoon Network i Lotto.

Więcej informacji na stronie www.marcinstyczen.art.pl.