Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

TEDE

TEDE
4 grudnia 2016 wejście: 20:00

TIMETABLE:
20.00 - otwarcie klubu
21.00 - rozpoczęcie koncertu

Wytwórnia Wielkie Joł zaprasza na wyjątkowy koncert!

4 grudnia na scenie warszawskiego klubu Stodoła wystąpi TEDE ze wsparciem 26 osobowego zespołu. Ten wieczór będzie podsumowaniem 20 lat występów na scenie. Tylko na tym koncercie będzie można usłyszeć przekrój twórczości od pierwszego oficjalnie wydanego kawałka, aż po dzień dzisiejszy. Nie lada gratką dla fanów będzie możliwość usłyszenia utworów nieprezentowanych dotychczas na żywo, a utwory znane z koncertów na przestrzeni 20 lat pojawią się w nowych, często zaskakujących aranżacjach.

„Za nami niespełna rok przygotowań do tego wyjątkowego wydarzenia i normalnie powiedziałbym, że musisz tam być … ale chyba nie muszę tego mówić” – dodaje Tede.

Bilety w cenie 70 zł do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl

Ogólne warunki uczestnictwa w koncercie:
1. Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
2. Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
3. Wydarzenie będzie rejestrowane w formie audio-video i uczestnictwo w koncercie jest jednoznaczne ze zgodą na wykorzystanie wizerunku w materiale filmowym.

Więcej informacji na:

www.wielkiejol.com
facebook.com/TDFTEDE
instagram.com/tedef

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl