Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

TSA

TSA
20 listopada 2016 wejście: 18:00
TIMETABLE:
18:00 - otwarcie klubu
19:00 - Post Profession
20:00 - 1one
21:00 - TSA
 
Tej jesieni zespół TSA wraca do Stodoły! Legendarny zespół zagra na deskach klubu 20 listopada. 
 
Grupa powstała w 1979 roku w Opolu. Dwa lata później, jeszcze jako instrumentalny kwartet, TSA (Marek Kapłon, Stefan Machel, Janusz Niekrasz, Andrzej Nowak) z miażdżącą przewagą wygrało w Festiwal w Jarocinie, by zaraz potem, na „Pop Session", zadebiutować z Markiem Piekarczykiem w składzie.
 
Początek lat 80. to okres niezaprzeczalnego prymatu TSA na polskim rynku - grali wtedy po kilkaset koncertów rocznie, wywołując prawdziwą histerię. W okresie tym sprzedano setki tysięcy egzemplarzy ich płyt, które weszły do kanonu polskiej muzyki rockowej. TSA od piętnastu już lat gra ponownie w swoim klasycznym składzie - Marek Kapłon (perkusja), Stefan Machel (gitara), Janusz Niekrasz (bas), Andrzej Nowak (gitara), Marek Piekarczyk (śpiew) i znowu należy do czołówki polskiej sceny muzycznej.
 
W ubiegłym roku na rynku ukazały się nowe remastery albumów TSA - z oryginalnych taśm analogowych: słynny "czerwony" debiutancki album TSA, który ukazał się pierwotnie w 1983 roku, "Heavy Metal World" (polska wersja z 1984 r.) oraz "Spunk" (1984). Reedycje tych płyt zawierają także odnowioną, tłoczoną szatę graficzną i są to wydania najbardziej zbliżone do oryginalnych krążków zespołu.

Gościem specjalnym tego dnia będą formacje 1One i Post Profession.

Post Profession to thrashmetalowy band z Sosnowca obecny na rynku muzycznym od 2004 r. Zespół występował z takimi kapelami jak: TSA, Acid Drinkers, KAT&RK, Vader, Turbo, Hunter, Virgin Snatch, Frontside, Kruk, Horroscope, Internal Quiet etc. Z inicjatywy kalifornijskiej firmy fonograficznej "272 Records", na metalowej składance „Kill City vol.26” został w US wydany jeden z kawałków zespołu o nazwie „Immortal Heart”. W czerwcu 2012 r. ukazal się album ”A Few Minutes Before”, a we wrześniu 2014 r. drugi album "Frozen Feelings". Album numer trzy jest w przygotowaniu. W czerwcu 2012 kapela wystąpiła na pierwszej polskiej edycji Metalfest Open Air Poland 2012 w Jaworznie, gdzie gwiazdami były m.in. Megadeth, Kreator i WASP. Zespół jest współorganizatorem Metal Fest Festival w MDK Kazimierz, w Sosnowcu, gdzie odbyło się już osiem edycji.
 
Bilety:
Przedsprzedaż - 55 pln (stojące), 90 pln (balkon);
Od 30 października – 65 pln (stojące), 100 pln (balkon).

Sprzedaż internetowa: www.stodola.plwww.ebilet.plwww.eventim.plwww.ticketpro.pl, www.biletomat.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.