Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

LUKAS GRAHAM

LUKAS GRAHAM
kup bilet
20 marca 2017 wejście: 18:00

Live Nation i Klub Stodoła prezentują:
LUKAS GRAHAM
OGŁASZA ŚWIATOWĄ TRASĘ KONCERTOWĄ ROZPOCZYNAJĄCĄ SIĘ W LUTYM 2017

20 MARCA, KLUB STODOŁA, WARSZAWA

BILETY W SPRZEDAŻY na www.stodola.pl i www.livenation.pl

NOWY SINGIEL “MAMA SAID” 

Lukas Graham, którego przebój "7 Years" pokrył się platyną na całym świecie, na początku przyszłego roku wyrusza w ekspansywną trasę koncertową. Trasa rozpoczyna się w lutym 2017 w Wielkiej Brytanii, gdzie zespół właśnie zakończył krótką serię (wyprzedanych) koncertów, i do połowy kwietnia zawita m.in. do Irlandii, Belgii, Holandii, Niemczech, Austrii, Węgier, Polski, Francji, Szwajcarii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii. W tym czasie czwórka z Danii występować będzie w teatrach i obiektach koncertowych 4/5 razy większych w porównaniu z klubami, w których niedawno grali podczas wyprzedanej trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych.
Kierowany przez wokalistę i autora piosenek Lukasa Grahama Forchhammera, zespół Lukas Graham umocnił swój status najbardziej przełomowej grupy 2016 roku. Ich singiel "7 years", który niedawno wykonali na Billboard Music Awards, zajął 1 miejsce w 33 krajach i wspiął się na górę listy Top 40 oraz Hot AC w Stanach Zjednoczonych, a także zajął 2 miejsce  Billboard Hot 100 z ponad 425 mln streamów w serwisie Spotify. Obecnie zespół promuje drugi singiel "Mama Said".
Obejrzyj klip do utworu “Mama Said”
 
Debiutancki album Lukas Graham od momentu ukazania się na rynku 1 kwietnia zebrał najlepsze recenzji krytyków, debiutując na 1 miejscu w Kanadzie i Australii, na miejscu 2 w Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii i jako nr 3 na liście Billboard 200 w USA, co dalej zaowocowało postawieniem zespołu w świetle reflektorów opinii międzynarodowej a New York Times określił ich twórczość jako starannie dostrojone piosenki, które łączą pop-soul z hip-hopem.
Pochodzący z Christianii, autonomicznej społeczności artystycznej w centrum Kopenhagi, Lukas rozwinął swój naturalny talent do pisania piosenek. Odebrał klasyczne wykształcenie w Kopenhaskim Chórze Chłopięcym, ale z poszerzonym spectrum zainteresowań dzięki folkowym irlandzkim korzeniom i pasji do hip-hopu, Lukas posiada wyjątkową, poetycką wręcz umiejętność do uchwycenia i przekazywania pełnej gamy emocji w swojej muzyce.

Download Lukas Graham:
http://smarturl.it/LukasGrahamAlbum

Stream Lukas Graham via Spotify:
http://smarturl.it/LukasGrahamSpotify

Lukas Graham Tour Dates:

Feb   
Sat 25-Feb Ireland, Dublin, Olympia Theatre
Sun 26-Feb UK, Belfast, Ulster Hall
Tue 28-Feb UK, Glasgow, O2 Academy

Mar   
Wed 1-Mar UK, Newcastle, Academy
Thu 2-Mar UK, Manchester, Academy
Sat 4-Mar UK, Leeds, Academy
Sun 5-Mar UK, Birmingham, Academy
Tue 7-Mar UK, London, Roundhouse
Thu 9-Mar Belgium, Antwerp, Lotto Arena
Sat 11-Mar Holland, Tilburg, 013
Sun 12-Mar Holland, Amsterdam, HMH
Mon 13-Mar Germany, Dusseldorf, Mitsubishi Electric Halle
Wed 15-Mar Germany, Frankfurt, Jahrhunderthalle
Thu 16-Mar Germany, Munich, Zenith
Sat 18-Mar Austria, Vienna, The Gasometer
Sun 19-Mar Hungary, Budapest, BSA
Mon 20-Mar Poland, Warsaw, Stodola

Apr   
Mon 3-Apr Germany, Hamburg, Sporthalle
Tue 4-Apr France, Paris, Olympia
Wed 5-Apr France, Lyon, Le Transborduer
Fri 7-Apr Switzerland, Zurich, X-Tra
Sat 8-Apr Italy, Turin, Teatro De Venaria
Mon 10-Apr Spain, Barcelona, Sala Razzmatazz
Tue 11-Apr Spain, Madrid, Sala Riviera
Wed 12-Apr Portugal, Lisbon, Coliseum

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl