Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

PARKWAY DRIVE

PARKWAY DRIVE
9 sierpnia 2016 wejście: 18:00
UWAGA! Zmiana miejsca warszawskiego koncertu PARKWAY DRIVE!

Pogoda nie była ostatnio łaskawa dla klubu Stodoła. Obfite deszcze wyrządziły sporo szkód na naszej sali koncertowej. Mimo trwającego remontu i naszych szczerych chęci, nie zdążymy przygotować klubu na warszawski występ formacji Parkway Drive. Tym samym postanowiliśmy przenieść go do klubu Proxima (ul. Żwirki i Wigury 99a). Za powstałą sytuację związaną z nieplanowanym przeniesieniem przepraszamy. Zakupione bilety zachowują ważność.

 

TIMETABLE:
18.00 - otwarcie klubu
19.00 - Bury Tomorrow
19:50 - Burning Down Alaska
20:50 - Parkway Drive
 
Australijscy metalcorowcy z Parkway Drive wracają do Polski na dwa klubowe koncerty, które odbędą się 9 sierpnia w warszawskiej Proximie i 10 sierpnia w krakowskim Kwadracie.
 
Parkway Drive w trakcie swojej letniej trasy koncertowej po Europie promować będzie wydany jesienią ubiegłego roku, mocno inspirowany heavy metalem album „Ire”. Biorąc pod uwagę ten odważny zwrot w karierze, nie dziwi, że promocję krążka otworzyła premiera klipu „Vice Grip”, w którym członkowie Parkway Drive bez cienia strachu uprawiają skydiving. Ryzyko najwyraźniej się opłaciło: „Ire” znalazło się na 21. miejscu na liście najlepszych albumów ubiegłego roku wg brytyjskiego magazynu Rock Sound.
 
Na polskich koncertach bez wątpienia nie zabraknie również klasyków Parkway Drive, pochodzących z takich albumów jak „Atlas” czy „Deep Blue”. W tym kontekście wszelkie prognozy pogody tracą na znaczeniu, bo już dzisiaj możemy powiedzieć, że szykują nam się dwa ekstremalnie gorące sierpniowe wieczory.
 
BILETY: 93 pln (miejsca stojące)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) 
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
 
INFORMACJE DODATKOWE:
 
1. Promotor i zespół Parkway Drive nie ponoszą odpowiedzialności za straty majątkowe i osobiste poniesione w trakcie koncertu.
2. Podczas koncertu mogą być używane światła stroboskopowe i inne niebezpieczne dla osób ze zdiagnozowaną epilepsją.
3. Na miejscu w sprzedaży dostępne będą stopery do uszu.
4. Rejestrowanie koncertu za pomocą sprzętu audio-wideo innego niż smartfon lub aparat kompaktowy jest zabronione. Sprzęt profesjonalny należy pozostawić w depozycie przed wejściem na teren obiektu. Obowiązuje zakaz wnoszenia selfie sticks.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 
INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
 
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy.
Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
 
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie