Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

GRZEGORZ KLOC - OPEN STAGE

GRZEGORZ KLOC - OPEN STAGE
12 maja 2016 wejście: 19:00

TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
20.00 - rozpoczęcie koncertu

Grzegorz Kloc oraz Agencja Global Fun zapraszają na specjalny koncert promujący nowy album pt. "Idę po wodzie". Płyta jest podsumowaniem dotychczasowej działalności muzycznej Grzegorza, ukazała  się w formie CD i DVD.
Grzegorz Kloc-wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i działacz społeczny. Ma na koncie trzy solowe albumy - "Na skrzydłach miłości", "Powrót Łazarza" i  "Idę po wodzie" oraz setki zagranych koncertów w Polsce i za granicą. Współpracował z największymi artystami sceny muzycznej w Polsce min: zespołem Sixteen, Natalią Kukulską, Natalią i Eleonorą Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz, Anita Lipnicką czy zespołami Daab, DeMono.
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków chrześcijańskich w kraju, artystą śpiewającym piosenki zaangażowane, z przesłaniem. Jego płyty patronowały największe media w Polsce min: Gość Niedzielny, Onet.pl , lista przebojów Muzyczne Dary oraz około 30 rozgłośni.  Piosenki Grzegorza Kloca osiągają szczyty list przebojów, a teledyski mają ponad kilkaset tysięcy wyświetleń na portalu Youtube. Utwory artysty są dostępne na iTunes oraz we wszystkich dużych sklepach internetowych na całym świecie.
Na koncercie usłyszymy materiał z trzech płyt muzyka, a także premierowe kompozycje. Usłyszymy również utwory innych wykonawców. Lista gości ma być niespodzianką i będzie opublikowana za kilka tygodni.
Koncert jest podsumowaniem 15 letniej działalności Grzegorza, dlatego nie zabraknie atrakcyjnych gości specjalnych.
Grzegorzowi  na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Kornel Popławski- gitara basowa, Konrad Zieliński- perkusja, Kuba Piotrowski - keyboard, Paweł Zaręba- gitara i wielu innych muzyków.
ZAPRASZAMY

ORGANIZATOR: GlobaFUN

Bilety:
Przedsprzedaż: 30 pln
W dniu koncertu: 40 pln

Bilety dostępne są w kasie Klubu Stodoła (ul. Batorego 10, kasa Klubu Stodoła)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.