Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

LUCKY CHOPS (KRAKÓW)

LUCKY CHOPS (KRAKÓW)
7 maja 2016 wejście: 18:00
TIMING:
 
Otwarcie bram - 18:00
Bibobit - 19:00-19:30
Lucky Chops - 19:50

6 maja, Klub Stodoła, Warszawa
7 maja, CK Rotunda, Kraków

Jeśli orkiestra dęta kojarzy Ci się z nudnymi paradami, to na pewno nie znasz jeszcze Lucky Chops!

Pochodzący z Nowego Jorku zespół zdobył szturmem serca milionów użytkowników serwisu YouTube na całym świecie. Tych sześciu utalentowanych muzyków razem tworzy unikalne brzmienie i energię, która zaowocowała międzynarodowym, viralowym sukcesem.

Początkowo zespół grał na ulicach Nowego Jorku i w małych klubach wokół miasta. Przez lata eksperymentowali z różnymi stylami muzycznymi, aż wreszcie odkryli ten właściwy, który zdecydowali się wypromować bez względu na koszty. Tak narodziła się idea koncertów w najbardziej energetycznym i zmiennym miejscu na świecie: nowojorskim metrze!

Ich występy bardzo szybko zdobyły rzeszę fanów. Ciekawostką jest, że za ich sukcesem stoi turysta z Ameryki Południowej, który w marcu 2015 roku opublikował nagrany telefonem film, który odmienił wszystko… W zaledwie kilka dni wideo dotarło do milionów ludzi i stało się viralową sensacją. Życie szóstki muzyków z Lucky Chops odmieniło się na zawsze…

Rok 2016 przywitał ich zawrotną ilością 40 milionów odtworzeń na Youtube i ciągle rosnącą ilością fanów. Lucky Chops wybiorą się w trasę, aby pokazać na całym świecie, że czysta magia zdarza się za każdym razem, kiedy występują na scenie. 

Bilety na koncert w cenie 70 zł do kupienia w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10), www.stodola.pl i www.LiveNation.pl

Uwaga dla wszystkich zainteresowanych biletami na koncerty Lucky Chops. Sprzedaż na stronie www.stodola.pl została już wstrzymana, natomiast bilety nadal można kupić na stronie www.livenation.pl oraz w klubach.

POSŁUCHAJ:
Hello (ADELE COVER)

ZAJRZYJ:
FB - www.facebook.com/LuckyChopsBrassBand

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.

1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet